Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/eStore/includes/functions/additional_functions.php on line 3
Okna drewniane Siedlce - FERNO - DZIADEK | Okna Siedlce - Drzwi Siedlce - Bramy Siedlce - Perfekt

Okna drewniane

logo_pl

W naszej różnorodnej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe okna drewniane, cechujące się doskonałą jakością, funkcjonalne, a przy tym niezwykle estetyczne.

Bogaty asortyment umożliwia wybór modelu odpowiedniego do indywidualnych potrzeb.

Producent okien drewnianych FERNO wykonuje także zlecenia oparte na koncepcji Klienta. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu naszych specjalistów oraz stolarni w realizacji unikatowych projektów.

Producent stolarki budowlanej FERNO zaprasza do urzeczywistniania własnych pomysłów na okna z drewna

fernooo

 

POBIERZ1231_03

 

linia

top

.

Fabryka Okien i Drzwi „DZIADEK”  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielicach (zachodnie obrzeża województwa warmińsko-mazurskiego) powstała w okresie głębokich przemian ustrojowo- gospodarczych, jakie dokonywały się w Polsce na przełomie lat osiemdziesiątych i dziwięćdziesiątych.Fabryka została zbudowana od podstaw, dlatego nie trudno się domyśleć, że początki były trudne. Mało kto wówczas przewidywał, że tak dalece rozwinie się firma „DZIADEK” i osiągnie tak znaczącą pozycję na rynku producentów stolarki budowlanej. 

POBIERZ

1231_03

Infolinia: 530 38 37 38 Salon sprzedaży: ul. Warszawska 134 ,Siedlce      Zapraszamy! >>