CX10_0ce1447e35e2b114f3f98f9b915d10ae

Drewniane drzwi zewnętrzne do domów

Drzwi zewnętrzne to ozdoba każdego domu, dlatego muszą być wyjątkowe. Powinny pasować do stylistyki domu, mieć dobrą prezencje i świadczyć o dobrym guście właścicieli. Oprócz walorów estetycznych drzwi powinny spełniać wysokie wymagania z zakresu bezpieczeństwa, a także charakteryzować się wysokim współczynnikiem izolacyjności termicznej. Szeroka gama produktów STOLPAW jest w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym gustom.

Dobrany do oczekiwań wygląd drzwi i odpowiednie właściwości termoizolacyjne gwarantuje 5 – różnych technologii wykonania do wyboru: OPTIMUM+, elegancka linia NOVUM+, nowoczesna seria FAVORITSTOLTERM o wyższej izolacyjności cieplnej i wyjątkowym wzornictwie oraz drzwi aluminiowe ALUWOOD – bardzo trwały materiał wysokiej jakości produkt.

Bez względu na to, którą wersję Państwo wybiorą – zawsze będzie to produkt najwyższej jakości .

POBIERZ

 

1231_03

linia

 011500508

Drewniane drzwi zewnętrzne do domów

Drzwi zewnętrzne SYSTEMU BARAŃSKI wykonane są z drewna sosnowego, klejonego warstwowo i naprzemiennie. Obłogowane naturalnym, grubym obłogiem dębowym. Wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel dębowy.

opis

POBIERZ

 

1231_03

linia

logo-derpal

Fabryka Drzwi DERPAL Zbigniew Woś jest producentem drzwi wykonywanych w 100% z naturalnego drewna sosnowego i dębowego.

Mając na względzie różnorodność wymagań naszych klientów, ofertę wzbogaciliśmy też o drzwi płytowe (sosna, mahoń-meranti, dąb), produkowane w nowoczesnej technologii, pozwalającej na dostosowanie wzornictwa do modnych trendów w budownictwie.

drewniane_wew_drewniany01

Firma DERPAL powstała w 1992 r. w Andrzejowie koło Janowa Lubelskiego. Nowa Fabryka Drzwi DERPAL Zbigniewa Wosia otwarta w 2010 to inwestycja na miarę XXI wieku zlokalizowana w strefie przemysłowej Janowa Lubelskiego.

Przez ponad 20 lat działalności stała się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży stolarki drzwiowej. Misją firmy jest wytwarzanie i dostarczanie drzwi o jakości spełniającej najwyższe oczekiwania klientów oraz utrwalanie opinii zaufanego partnera. Na powierzchni 6000 m2 zabudowy zgromadzono najnowocześniejszy park maszynowy, co w połączeniu z doświadczoną załogą stworzyło warunki do jeszcze lepszego i szybszego zaspokajania potrzeb wymagającego rynku.

POBIERZ

 

1231_03

linia

logo_doorsy

Drzwi drewniane zewnętrzne DOORSY, charakteryzują się nowoczesną budową oraz ciekawym wzornictwem. Wszystkie modele drzwi wykonane są z drewna sosnowego klejonego 5-cio warstwowo, co zapobiega wypaczaniu się skrzydła oraz obłogowane są naturalnym fornirem dębowym. Warstwę izolującą termicznie stanowi dębowa płyta warstwowa wypełniona pianką poliuretanową. 

POBIERZ

 

1231_03

linia

dziadek_logo

Fabryka Okien i Drzwi „DZIADEK”  Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Bielicach (zachodnie obrzeża województwa Więcej…warmińsko- mazurskiego). Obecnie nasza Fabryka zajmuje obszar 7 ha, na terenie którego znajduje się: centrum logistyczno-biurowe, kompleks produkcyjny o powierzchni 6000 mkw. z nowoczesnym parkiem maszynowym, tartakiem, suszarnią drewna, warsztatem mechanicznym oraz ekspozycją produktów. Aktualnie fabryka należy do czołowych producentów w branży i dysponuje kompleksową ofertą stolarki otworowej stosowanej w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej.

1231_03

linia

Infolinia: 530 38 37 38 Salon sprzedaży: ul. Warszawska 134 ,Siedlce      Zapraszamy! >>