Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/eStore/includes/functions/additional_functions.php on line 3
Drzwi wewnętrzne drewniane Siedlce Barański - ALDREW | Okna Siedlce - Drzwi Siedlce - Bramy Siedlce - Perfekt

Drzwi wewnętrzne drewniane

gora

Barański – drzwi, które otwierają nowe możliwości. Firma Barański jest fi rmą rodzinną, założoną z pasji do drewna. Geneza naszej działalności sięga lat osiemdziesiątych. Od początku istnienia fi rmy, naszą specjalnością były drzwi wewnętrzne drewniane. Od tego czasu dużo się zmieniło, ale drewno nadal pozostało naszą pasją. Przez ostatnie lata fi rma dynamicznie się rozwijała, przekształcając w prężnie działające przedsiębiorstwo z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Zatrudniamy stuosobową wysokowyspecjalizowaną załogę. Część z Państwa spotkała się z nami i naszymi drzwiami pod nazwą Markop sp.j., jednakże zdecydowana większość z naszych Klientów kojarzy nas i nasze produkty z nazwiskiem Barański. Stąd też pojawiła się idea, aby również fi rmę i jej produkty sygnować bezpośrednio nazwiskiem. To tak jakbyśmy bezpośrednio zawitali w Państwa domach. Pragniemy, aby nasze drzwi zbliżały nas do siebie i dawały naszym Klientom nie tylko funkcjonalność oraz jakość, ale przede wszystkim pozwalały tworzyć swój własny i niepowtarzalny styl. Mamy nadzieję, iż nasze drzwi pomogą zrealizować Państwa marzenia.
Drzwi drewniane to piękno i naturalność, klasyka i nowoczesność, ale przede wszystkim ponadczasowość. Różnorodność wzorów i form, pozwala na dowolność aranżacji. My nie ograniczamy my tworzymy nowe możliwości.

POBIERZ

 

1231_03

 

linia

pobrany plik

Firma ALDREW powstała w 2003 roku. Jesteśmy producentem okien i drzwi drewnianych. Zbudowaliśmy przez 5 lat swoją dobrą pozycje na rynku stolarki otworowej. Produkty oferowane przez nas cieszą się rosnącą popularnością na rynku krajowym i zagranicznym. Poszerzamy swoją sieć handlową o nowe produkty, aby być bliżej Państwa.

Kierując się maksymą „otwieramy marzenia” – oferujemy Państwu produkty, które spełniają wszystkich oczekiwania. Różnorodność produktów to propozycja dla wszystkich ceniących tradycję i nowoczesność, elegancję z prostotą, wysoką jakość w przystępnej cenie.

POBIERZ

 

1231_03

linia

logo_czajka

Historia produkcji drzwi sięga roku 1988. Od samego początku naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie klientów z użytkowania naszych wyrobów. Wykwalifikowana załoga, ciągły rozwój oraz doświadczenie nabyte przez tak długi okres pozwala nam zaoferować Państwu produkty spełniające najwyższe standardy.

Obecnie pragniemy Państwa zapoznać z naszą najnowszą, kolejną już odsłoną stolarki otworowej. Naszym podstawowym produktem są nadal drzwi sosnowe, które od lat wykonywane są z najwyższej jakości klejonki powstającej z wyselekcjonowanego surowca sosnowego. Celem uszlachetnienia, ramiaki skrzydeł są obłogowane.

Kolejnym charakterystycznym produktem są drzwi fornirowane dębowe oraz jesionowe. Drzwi fornirowane pięknie komponują się z wnętrzem nadając mu unikalny oraz szlachetny charakter. Konstrukcja tych drzwi wykonana jest z najwyższej jakości klejonki sosnowej z doklejkami z litego drewna dębowego lub jesionowego. Kasety wykonane są z materiału MDF oklejonego naturalnym fornirem dębowym lub jesionowym. Ta gama produktów w szczególności przypadła do gustu klientów.

Nowością w naszej ofercie jest dostępność wybranych modeli drzwi w wersji bezprzylgowej. Drzwi tego typu cieszą się coraz większym zainteresowaniem, więc wychodząc naprzeciw potrzebom klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę o ten asortyment. Drzwi bezprzylgowe wyposażone są zawsze w ukryte, regulowane zawiasy 3D, co znacznie podwyższa estetykę oraz komfort z ich użytkowania.

W naszej ofercie oprócz drzwi znajdą Państwo również futryny stałe oraz regulowane, listwy wykończeniowe,opaski maskujące i wiele innych … Nasze wyroby dostępne są w wersji surowej, lakierowanej oraz olejowoskowanej. Wykończenie proponujemy kolorami lazurowymi lub kryjącymi. Lazur zwany inaczej transparentny nadaje barwę jednak nie zakrywa struktury drewna. Kolory kryjące zakrywają w 100% strukturę drewna. Stosowane przez nas olejowoski spełniają najwyższe standardy. Wszystkie nasze wyroby charakteryzują się bogatym wzornictwem oraz estetyką wykonania.

POBIERZ

1231_03

Infolinia: 530 38 37 38 Salon sprzedaży: ul. Warszawska 134 ,Siedlce      Zapraszamy! >>