Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/eStore/includes/functions/additional_functions.php on line 3
Drzwi wewnątrzklatkowe - Siedlce - GERDA - KRC Center | Okna Siedlce - Drzwi Siedlce - Bramy Siedlce - Perfekt

CX10_0ce1447e35e2b114f3f98f9b915d10ae1

Zakład stolarski Stolpaw, specjalizujący się w produkcji drzwi, szczyci się 35-letnim doświadczeniem. O jego ciągły rozwój i doskonalenie technologii produkcji dba już trzecie pokolenie właścicieli. Firma należy do największych i najszybciej rozwijających się zakładów branży stolarskiej. Od kilku lat inwestuje w ciągłą rozbudowę istniejące bazy biurowo-produkcyjno-magazynowej. Stały rozwój, nastawiony na zadowolenie Klienta, zaowocował wykonywaniem drzwi w pięciu nowoczesnych technologiach: Optimum+, Nowum+, Favorit, Aluwood i Stolterm. Odpowiadających na rosnące wymagania naszych Klientów, oferujących bogatą paletę kolorów, a także zróżnicowany katalog wzorów, kształtów, materiałów i wielu dodatków.

Podstawą tworzenia wysokich jakościowo produktów w firmie Stolpaw jest dobór odpowiedniego materiału oraz wysoce wyspecjalizowany proces produkcji. Wysokogatunkowy i specjalnie selekcjonowany surowiec poddawany jest obróbce we własnym tartaku i komputerowo sterowanej suszarni komorowej. Do produkcji używany jest najwyższej jakości klej, zapewniający trwałe i pewne połączenie odporne na wilgoć oraz zmiany temperatur. W trosce o środowisko naturalne drzwi malowane są metodą hydrodynamiczną i wyłączenie ekologicznymi, wodorozcieńczalnymi farbami i lakierami akrylowymi. Uzyskana w ten sposób powłoka lakiernicza doskonale zabezpiecza je przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

Stosowane przez Stolpaw dodatkowe elementy do drzwi, do których należą okucia, szyby, uszczelki klamki i zamki to produkty nowoczesne i spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Szeroki wybór dodatków pozwala na stworzenie przez Klientów niepowtarzalnego stylu własnych drzwi.

 

POBIERZ

 

1231_03

linia

 

logo (1)

Konstrukcja i zastosowanie

Drzwi wewnętrzne wejściowe do mieszkań wyróżniają się wzmocnioną konstrukcją – wykonane są z płyty MDF, a w ich wnętrzu jako wypełnienie zastosowano płytę wiórowo-otworową. Mogą być instalowane w ogrzewanych klatkach schodowych (gdzie nie występuje duża różnica temperatur).

osc

Estetyka

Drzwi dostępne są w następujących kolorach: buk, dąb, orzech, olcha oraz wiśnia. Podczas ich produkcji stosujemy unikalną technologię okleinowania powierzchni bez łączenia na krawędziach przylgi. Dzięki temu drzwi klatkowe wyróżniają się większą trwałością oraz ponadprzeciętną estetyką.

Zadbaj o harmonię! Drzwi klatkowe dostępne są w tych samych odcieniach, co drzwi wewnętrzne. Dzięki temu wszystkie drzwi w Państwa mieszkaniu będą w jednakowej kolorystyce.

Wyposażenie

Drzwi klatkowe wyposażone są w dwa niezależne zamki, trzy zawiasy czopowe oraz szerokokątny wizjer. Dodatkowo polecamy zakup ościeżnicy MDF oraz progu drewnianego, wykonanego z drewna dębowego.

dec

POBIERZ

1231_03

linia

log

Drzwi wejściowe to jeden z ważniejszych elementów domu czy mieszkania. Powinny zapewniać bezpieczeństwo, być ładne i funkcjonalne, mieć styli nowoczesną konstrukcję i służyć nam wiele, wiele lat. Zakup właściwych drzwi wejściowych to bardzo istotny etap w tworzeniu każdego domu czy mieszkania. Przed dokonaniem wyboru, warto odpowiedzieć na pytania: Czym powinniśmy się kierować i na co należy zwrócić uwagę przy zakupie określonego typu drzwi?
Aby pomóc Państwu w wyborze, przygotowaliśmy katalog, w którym znajdują się odpowiedzi na te pytania. Umieściliśmy w nim szczegółowe informacje na temat drzwi oraz akcesoriów produkowanych przez firmę GERDA, zwiększających bezpieczeństwo użytkowników i podkreślających estetykę budynków oraz mieszkań.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi antywłamaniowych i akcesoriów produkowanych przez firmę GERDA.

Katalog drzwi do mieszkań GERDA:

POBIERZ

Uniwersalne drzwi wejściowe GERDA do mieszkań i domów:

POBIERZ

1231_03

Infolinia: 530 38 37 38 Salon sprzedaży: ul. Warszawska 134 ,Siedlce      Zapraszamy! >>