Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/eStore/includes/functions/additional_functions.php on line 3
Bramy uchylne - Siedlce - Mińsk Mazowiecki - LEGBUD - Br@mY | Okna Siedlce - Drzwi Siedlce - Bramy Siedlce - Perfekt

Bramy uchylne

logo (1)

LEGBUD GARGULA jest podmiotem wchodzącym w skład grupy GARGULA.

 

Wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesny park maszynowy, świeże pomysły oraz dbałość   o szczegóły  sprawiły, że nasza firma znalazła ogromne uznanie na rynku budowlanym i jest dziś jednym z największych producentów bram, garaży i ogrodzeń w Polsce.

 

Firma stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać rosnącym potrzebom klientów. Zaowocowało to nowymi inwestycjami, rozbudową zaplecza technicznego oraz pozyskaniem w swoje szeregi świetnych fachowców. Dzięki stałej obecności na imprezach targowych zostały nawiązane kontakty handlowe oraz rozbudowana sieć punktów handlowych w kraju i poza jego granicami. Zainteresowanie produktami znajdującymi się  w naszej ofercie utwierdza nas w przekonaniu, że kierunek, który obraliśmy jest właściwy.

 

Wszystkie wyroby naszej firmy produkowane są w sposób profesjonalny, co umożliwia zastosowanie nowoczesnego parku maszynowego ciągłe rozszerzanego o nowe urządzenia oraz technologie. Podyktowane jest to coraz większymi wymaganiami technicznymi produktów oraz potrzebami rynku i trendów na nim panujących, dlatego wszystkie nasze wyroby produkowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa, a ich jakość jest potwierdzona znakiem CE oraz szeregiem certyfikatów.

bramy_uchylne_e_futuro

Tradycyjna brama uchylna w najprostszej wersji a zarazem najtańsza w ofercie bram uchylnych. Prosta i niezawodna konstrukcja gwarantuje niska cenę oraz długoletnie działanie co potwierdzają opinie naszych klientów.

 

Jedną z głównych zalet bram uchylnych jest możliwość montażu w otworach o bokach licujących się ze ścianami i nadprożem licującym się z sufitem zamykanego pomieszczenia, (montaż w otworze). W wielu przypadkach jest to jedyny typ bramy garażowej pozwalający na zamknięcie garażu bez konieczności wykonywania kosztownych i uciążliwych przeróbek.

bramy_uchylne_c_futuro

Jedną z głównych zalet bram uchylnych jest możliwość montażu w otworach o bokach licujących się ze ścianami i nadprożem licującym się z sufitem zamykanego pomieszczenia, (montaż w otworze). W wielu przypadkach jest to jedyny typ bramy garażowej pozwalający na zamknięcie garażu bez konieczności wykonywania kosztownych i uciążliwych przeróbek.

bramy_uchylne_p_futuro

Bramy uchylne z możliwością uzbrojenia we wszystkie możliwe warianty. Pełna gama kolorów, dowolne wymiary.

  • drzwi osobowe w skrzydle
  • przygotowanie do późniejszego docieplenia
  • docieplenie skrzydła
  • poziomy układ poszycia  oraz paneli PCV
  • przetłoczenia wentylacyjne lub kratki
  • przygotowanie do przeszklenia
  • dodatkowy rygiel
  • dostosowanie do współpracy z napędem TOP / LUX

bramy_uchylne_premium

Garsta Premium – to NOWOŚĆ w ofercie firmy. Poszycie bramy Premium wykonane jest z blachy, przypomina poszycie bramy segmentowej. Brama wystepuje tylko w wersji z ociepleniem. Produkowana jest w wielu kolorach w tym także w drewnopodobnych – złoty dąb, orzech. Brama produkowana jest w pięciu najpopularniejszych wymiarach oraz w dwóch typach poszycia – pionowym oraz poziomym.

1231_03

Infolinia: 530 38 37 38 Salon sprzedaży: ul. Warszawska 134 ,Siedlce      Zapraszamy! >>