Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/eStore/includes/functions/additional_functions.php on line 3
Bramy segmentowe Siedlce - Gerda Hormann Verdoor Wiśniowski Novoferm | Okna Siedlce - Drzwi Siedlce - Bramy Siedlce - Perfekt

Bramy segmentowe

log

Bramy garażowe mają zastosowanie szczególnie w prywatnych domach, szeregowych garażach, oraz innych obiektach przeznaczonych do parkowania samochodów lub przechowywania i magazynowania różnych towarów. Aktualnie na rynku można wyróżnić trzy typy najpopularniejszych bram garażowych:

– bramy rozwierne,
– bramy uchylne,
– bramy segmentowe

Biorąc pod uwagę stosunek ceny do korzyści z użytkowania i estetyki obiektu, optymalnym wyborem są segmentowe bramy garażowe.

Bramy garażowe rozwierne do otwarcia po- trzebują dużo miejsca, ponadto w okresie zimowym wymagają stałego odśnieżania. Bramy uchylne również wymagają miejsca przed wjazdem ze względu na konieczność podnoszenia i opuszczania skrzydła bramy. Z uwagi na to, że po otworzeniu tego typu bram, zmniejsza się wysokość wjazdu i sufitu, nie powinny być one stosowane w niskich pomieszczeniach. Szczególne korzyści płynące z zastosowania segmentowych bram garażowych Gerda są bezdyskusyjne: wygoda użytkowania, bezpieczeństwo, szczelność i doskonała izolacja termiczna. Większy komfort bram garażowych Gerda gwarantują różne opcje, np.: inteligentny elektryczny napęd do otwierania i zamykania bramy przy pomocy pilota, okienka, kratki wentylacyjne, zamki z wymiennymi wkładkami i eleganckie wzornictwo paneli. Różnorodność kolorystyki, w tym drewnopodobnych, pozwalają dobrać bramę zarówno do tradycyjnych domów, rezydencji jak i obiektów o nowoczesnej architekturze.

POBIERZ

 

1231_03

linia

verdoor_logo

Marka VERDOOR powstała z pasji robienia rzeczy doskonałych. Wszystko, co robimy, podporządkowane jest szybkości działania, jakości i estetyce. Jesteśmy ekskluzywną marką w segmencie bram garażowych, która nie jest kojarzona z masową produkcją i sprzedażą prowadzoną przez dziesiątki przypadkowych punktów handlowych. Postawiliśmy sobie za cel zapewnić najwyższy poziom obsługi, dlatego bramy segmentowe VERDOOR są robione dokładnie pod indywidualne wymagania klienta, a dealerów marki VERDOOR wybieramy z grona rzetelnych i profesjonalnych firm, które reprezentują wysoki poziom kultury organizacyjnej.

Po blisko trzydziestu latach doświadczeń w branży bram garażowych mamy unikalną technologię produkcji, dzięki której nasze bramy nawet po 20 latach wciąż działają bezawaryjnie w tysiącach zrealizowanych obiektów. Każda brama VERDOOR w ostatniej fazie produkcji jest wykańczana ręcznie aż do osiągnięcia perfekcji wykonania. Kochamy to, co robimy, dlatego każdy produkt sygnowany nazwą VERDOOR jest dziełem dobrego rzemiosła.

Chcemy tworzyć piękne i niezawodne bramy. Stajemy w opozycji do świata, w którym rządzą typowe wytwory seryjnej produkcji. Stawiamy na indywidualizm. Dajemy naszym klientom prawo decydowania, jaka ma być ich brama!

 

 

POBIERZ

 

1231_03

linia

bramy_novoferm

Firma Novoferm powstała w 1955 roku. Obecnie zatrudnia ponad 2000 pracowników i jest jednym z największych dostawców drzwi, bram garażowych, ościeżnic i napędów do budownictwa prywatnego, komercyjnego i przemysłowego. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Europie Zachodniej i Azji a nasze produkty docierają do wielu krajów na całym świecie.nPolityka naszej firmy sprowadza się do prostej zasady-jakość a nie ilość. Naszym klientom oferujemy produkty o najwyższej jakości, odpowiadające standardom bezpieczeństwa, o najwyższym komforcie i estetyce- a to wszystko przy minimalnych kosztach. Dzięki temu naszym klientom dajemy wieloletnie gwarancje na nasze produkty oraz zapewniamy serwis o najwyzszej jakości.nTworząc nasze produkty bierzemy pod uwagę wymagania prawne obowiazujące w różnych państwach i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać krajowym standardom i przepisom. Pomadto posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 i produkujemy w oparciu o najnowsze technologie, przyjazne dla środowiska naturalnego.

Novoferm- Niemiecka jakość w dobrej cenie!

linia

WISNIOWSKI_logo

 

 

WIŚNIOWSKI® to ponad 20 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

 

 

 

linia

Horman_Logo

Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann – największym producentem w Europie. Konsekwentny rozwój firmy rodzinnej pozwolił na przestrzeni dziesięcioleci osiągnąć stałą pozycję na rynku. Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości w trosce o Klienta. Grupa Hörmann jest prowadzona już przez trzecie i czwarte pokolenie, wnuków i prawnuków założyciela firmy, Augusta Hörmann. Wspólnikami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są: Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christoph Hörmann.

 

 

 

 

1231_03

linia

Infolinia: 530 38 37 38 Salon sprzedaży: ul. Warszawska 134 ,Siedlce      Zapraszamy! >>